Trobelių festivalis / Lengvom dienom / Klaidų metraštis / 143

Sveiki,

Nuspėjama ateitis

Matematikas Colin Maclaurin sukūrė vieną pirmųjų pensijų sistemų pasaulyje. Jis, buvęs vunderkindas, pasižymėjo įvairiais matematiniais talentais, tačiau statistikos moksle jis paliko turbūt reikšmingiausią indelį. Nuo Napoleono karai pareikalavo naujo priemonių, kaip užtikrinti žmonių gerovę. Šiam tikslui Škotijoje buvo įkurtas  Našlių fondas, ir reikėjo apskaičiuoti, kiek ir kokių įnašų reikės, jog užtikrintų fondo veiklą. Pagrindinis klausimas buvo nuspėti apdraustųjų gyvenimo trukmę. Štai šioje srityje sužibėjo Colin’o genijus, jis įrodė tai, kas dabar akivaizdu – nepaisant to, kad mūsų asmeniniai likimai nenuspėjami, kaip žmonių grupė, mes esame labai prognozuojami. 

Ši ilga įžanga veda linkį šiandienos Colin Maclaurin atitikmenų – internetinių platformų. Masės duomneų dėka surinktų iš milijonų vartotojų, jos turi priemones pamatyti platesnį vaizdą, suteikiantį įžvalgų, o kartais, ir žvilgtelėti į ateitį.

interest yra viena iš platformų noriai ir išraiškingai besidalijančių savo ateities prognozėmis. 2022-ųjų prognozių sąraše rasime, kad pavyzdžiui populiarės virtuvių selfiai ar, kad vestuvės taps minimalistinėmis. Rekomenduojame pasižiūrėti visą sąrašą. Jei kai kurios prognozės pasirodys nupėjamos, kitos neabejotinai nustebins.

Kaip rodo praeitis, Pinterest prognozės yra vertos dėmesio. 8 iš 10 pernykščių prognozių pasiteisino.

Balto Miško Lapė


Šią savaitę žavimės

Langvom dienom

Naujausia Saviti kolekcija gali būti derinama labai įvairiai. Tačiau turbūt vienas didžiausių jos privalumų, jog daugelio gaminių nebūtina derint su niekuo. Patyliukais, nereikalaudami specialių pastangų ir dėmesio jie leis jaustis puošniai ir nesuvaržytai.


Kūrybiškumas

Trobelių festivalis
 

Anency ežero, esančio Prancūzijos pietryčiuose, trobelių festivalis atskleidžia netiketą formų įvairovę. Daugelį statinių sunku pavadinti trobelėmis, jie pernelyg skulptūriški, kad atliktų praktinę funkciją. Nepaisant to, devyni geriausi projektai turi aiškias koncepcijas, sužadinančias emocijas ir vaizduotę


Skaitiniai
Klaidų metraštis
 

Žymus ir madingas Olandiškas akinių prekės ženklas Ace&Tate, siekiant tvarios gamybos pridarė klaidų. Vietoj to, kad jas užglaistyti, jie atvirai viską išdėstė, iškalbingai pavadintame įraše Look, we f*cked up. Suprantama kalba detalizuojama, kaip buvo suklysta, ir kokių veiksmų imtasi, kad ištaisyti situaciją.
Šiame įraše visi, siekiantys sąmoningo vartojimo, ras peno pamąstymams. 


Vieta

Rokenrolo formos
 

1950-ųjų modernistinė Kalifornijos architektūra išsiskyrė lengvumu. Nemažai statinių, kaip ir šis, pasižymėjo stipria Japoniškos architektūros įtaka. Galbūt dėka šių savybių, 50-aisiais statyti namai iki šiol išlaiko patrauklumą, kurį norisi išsaugoti ir puoselėti. Šis neseniai rekonstruotas ir išplėstas namas išliko atpažįstamai penkiasdešimtųjų stiliaus ir tuo pat metu nenuneigiamai šiuolaikiškas.


Tvarūs gaminiai

Naujos senienos
 

Barselonoje 2010-aisiais įkurtas prekės ženkas Thinking Mu deda žymias pastangas gaminti tvariai ir skatinti cirkuliacinę ekonomiką, tačiau išskirtinis dėmesys skiriamas būtent tvariems audiniams. Todėl Thinking Mu kolekcijose rasite tokius produktus, kaip iš pluoštinių kanapių pasiūtus džinsus ir gaminius pagamintus iš Refibra (inovatyvi techonlogija, gaminti naujus verpalus iš senų drabužių) verpalų.

Visi gaminiai turi skaidrumo etikets su QR kodu, kurį nuskenavus rasite informaciją, kokį poveikį aplinkai padarė būtent jūsų įsigyto produkto gamyba.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s