Renkantiems nematomumą / Įtikinantis video / Persipynę sluoksniai / 147

Sveiki,

Vos panorėjus.

Tos pačios dienos pristatymai jau nebestebina. Europos pristatymo paslaugų rinkoje vyksta inirtinga kova, taip vadinamoje 10 minučių pristatymo nišoje. Nuolatos plečiasi tiek Angliškasis Gorillas, tiek kiti žaidėjai, tarp kurių ir vienas iš pradininkų, Turkiškas Getir. Šiandien pristatomas asortimentas apsiriboja pagrinde maisto ir kasdienio vartojimo prekių asortimentu, tačiau nėra abejonių, kad neilgai trukus ir mada taps pasiekiama vos ne akimirksniu.

Jau kuris laikas galime pastebėti įmones dedančias žingsnius šia linkme. Pavyzdžiui nuolatinis mados verslo inovatorius Farfetch, dar 2017-aisiais pasiūlė 90 minučių pristatymą Gucci gaminiams dešimtyje miestų.

O Highsnobriety susikooperavo su Gorillas ir darė projektą, kurio metu buvo galima užsisakyti riboto leidimo marškinėlius Berlin, Berlin ir gauti juos per 10 min. (tik Berlyne ir tik kai kuriuose rajonuose).

Prieš kelis mėnesius Ispaniškas pristatymų startuolis Glovo, Ispanijoje ir Portugalijoje pradėjo C&A gaminių pristatymus. Pasirinkimas ribotas, apie 500 stilių, tačiau šių gaminių galite sulaukti greičiau nei per valandą.

Ar mados pristatymas per 10 minučių yra būtinybė? Turbūt ne. Tačiau esant tokiam pasirinkimui, susidomėjusių vartotojų neabejotinai bus. Ir kaip ir visos trasporto inovacijos iki šiol, taip ir ši, neabejotinai pakeis ir pačią madą ir galbūt gera linkme.

Balto Miško Lapė


Šią savaitę žavimės

Kas nesimato

Šiame naujienlaiškyje jau rašėme, kad laukiame nesulaukiame, kada atsiras kažkokios formos drabužių pasai, leidžiantys aiškiai pamatyti ir palyginti drabužių sudėtis ir jų savybes. 

Tokios priemonės būtų ypač naudingos vizualiai nepretenzingai, tačiau tiesiog žibėti žibančiai kokybe, naująjai AG Design kolekcijai.

Retai kada gaminiai apjungia tvarumą su puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, kurių taip ilgimės šaltomis dienomis. Tačiau AG Design tai pavyko. Eko linija kepurė ir šalikai yra pagaminti iš 77% alpakos superfine vilnos ir 23% perdirbto PET


Kūrybiškumas

Renkantiems nematomumą

Būdami viešose vietose esame apsupti įvairaus pobūdžio stebėjimo kamerų. Daugelis jų turi specialas programas automatiškai atpažįstančias žmones. Japonų prekės ženklas UNLABELED nori suteikti pasirinkimą būti neatpažintiems. Jie gamina drabužius ir riedlentes, turinčias specialiai sukurtą kamufliažą, kuris suklaidina kameras ir leidžia išlikti neatpažintiems.


Skaitiniai

Įtikinantis video

Vis daugiau mados ir grožio produktų parduodama video pardavimų būdu. Kinijoje išpopuliarėjęs pardavimų būdas, šioje šalyje pasiekia vis naujas aukštumas. Neseniai video pardavėjas, žinomas, kaip “Lipstick Brother“,  per vieną dieną pardavė produktų už 2 mlrd. dolerių. Kadangi vakaruose ši šaka tar tik besivysto, žvilgsnis į Kiniją yra tarytum žvilgsnis į ateitį.

P.S. Tuo pačiu žvilgtelkite į Lipsick Brother stebinančiai kuklius veiklos užkulisius


Vieta

Nepamirštami sluoksniai
 

1755-aisiais metais didelė dalis Lisabonos centro buvo sunaikinta žemės drebėjimo ir po to sekusio tsunamio. To meto vadovai nutarė atstatyti sugriautą rajoną pagal moderniausias tų laikų tendencijas. Baixa Pombalina pavadintas, atstatymui vadovavusio premjero Marquis de Pombal garbei, ir šiandien savo struktūra, pasižyminčia tiesių gatvių tinklu, ženkliai skiriasi nuo chaotiškų kaimyninių rajonų. 

Viename šio rajono namų buvo atrestauruoti butai. Pradėjus restauraciją, buvo atrasti sluoksniai tapybos ant sienų, ir buvo nutarta interjero renovaciją dedikuoti būtent šiems kūriniams išeksponuoti. Tapyba nebuvo restauruota. Nors kiekvienas sluoksnis savaip vertingas, didžiausia vertė yra jų visų kartu. Persidengiantys fragmentai leidžia vizualiai patirti šimtametę pastato raidą.


Tvarūs gaminiai

Saulės poveikis

Graikiškas 3quarters prekės ženklas pradėjo veiklas spręsdami labai Graikišką problemą – saulės perteklių. 

Atėnuose įsikūręs 3 quarters pastebėjo, kad daugelyje butų įrengtos priedangos nuo saulės (awning) gan greit susidėvi ir yra tiesiog išmetamos nors audinys vis dar yra gerame stovyje. Šios įžvalgos pastūmėti pradėjo iš šių audinių gaminti rankines, kuprines ir krepšius.  

3quarters siekia tvarumo taip atkakliai, kad visų jų iniciatyvų čia net neišvardinsim. Štai kelios: už kiekvieną pirkinį pasodins medį, už sudėvėtą ir gražintą gaminį suteiks 10% naujam pirkiniui.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s