Marškiniai kalnams / Medinis biuras / Vakarietiški rytai / 146

Sveiki,

Online komercija sukuria iliuziją, kad visi produktai yra vienodai pasiekiami. Ekranuose renkamės lygindami gaminių savybes, kainas ir panašius atributus. Telefone ar kompiuteryje, viskas nutolę vos per paspaudimą, o realiam pasaulyje vienas gaminys gali atkeliauti iš Amerikos, o kitas iš Marijampolės. Rezulatate, du panašus drabužiai gali pasiekti jus visiškai skirtingais keliais.

Vis dar besisiūbuojanti logistikos krizė primena, kokie beprotiškai dideli produktų kiekiai kasdien juda jūromis, kad pasiektų mūsų rankas.

Pastangos paskatinti vietinių produktų vartojimą ilgainiui turi ribotą poveikį. Ekonomikos Nobelio premijos laureatas Paul Krugman įrodė, kad ankstesnės teorijos, apie racionalų vartotoją ir kad ilgoje perspektyvoje rinką užvaldys ta įmonė (ar šalis), kuri gamins efektyviausiai, yra klaidingos. Vartotojams visų pirma patinka turėti pasirinkimą. Pirkdami mes nesirenkame vien racionaliai, o remdamiesi daugybe kitų, dažnai tik mums asmeniškai aktualių kriterijų.

Online komercija šį polinkį tik dar labiau išryškina. Mes norime pasirinkimo, net jei tas reiškia, kad sakykim norima suknelė atkeliaus iš JAV. Trasporto nelaikome kliūtimi, ir vartojame su prielaida, kad už siuntimą mokami pinigai padengia visapusį trasportavimo poveikį. Tačiau, kas iki šiol neatsispindi kainose yra tai, kad vien tarptautinė laivybos industrija išmeta tiek pat CO 2 kiek visa Vokietija, o 16 didžiausių laivų teršia, tiek pat kiek visi pasaulio automobiliai kartu sudėjus. 

Bet mes optimistai. Tikime, kad tiek mūsų noras atrasti tolimų kraštų siūlomas gėrybės, tiek trasporto daromas poveikis, inovatyvių technologinių ir verslo sprendimų pagalba, gali buti suderinti. Na, o iki tol, kviečiame pasižvalgyti, ką pagamino mūsų vietiniai talentai.

Balto Miško Lapė


Šią savaitę žavimės

Kaip namuose

Naujoje Lana Erunt kolekcijoje rasite dar daugiau įprastos šiam prekės ženkui kokybės ir dėmesio detalėm. Tačiau dabar, dėka atsparių, super minkštų, 100% merino vilnos laisvalaikio kostiumų, turite dar daugiau galimybių Lana Erunt gaminiais mėgautis laivalaikiu namuose ir ne tik. 


Kūrybiškumas

Medinis biuras

Lahti miestas Suomijoje pasiūlė padirbėti miške. Tam tikslui įrengė keletą prie medžių pritvirtintų darbo vietų

Ar tai yra praktiškai naudingas sprendimas, atsakymas turbūt priklauso nuo skonio. Tačiau eksperimentai ieškant naujų “biuro“ formų yra daugiau nei sveikintini. Visiems mums turbūt būtų į gerą karts nuo karto padirbėti miške.


Skaitiniai

Vakarietiški rytai

Šiame sąraše rasite trumpus, penkių Turkijos dizainerių, sulaukusių išskirtinio dėmesio neseniai prabėgusioje Istanbul Fashion Week, pristatymus.

Nepaisant to, kaip dažnai girdime Turkijos vardą, ir kiek daug kam yra tekę praleisti puikias atostogas šioje šalyje, Turkija yra didžiąja dalimi dar neatrasta šalis. Straipsnyje minimi dizaineriai yra mažytė iliustacija, šioje šalyje slypinčios įvairovės ir kūrybinio užtaiso.


Vieta


Miežių jūroje

Nenaudojamų inžinerinių statinių konversija sukuria unikalias gyvenamąsias erdves. Normaliomis sąlygomis neįmanomas būstas, vilnijančių laukų apsuptame bokšte, tampa realybe.

Vietoj to, kad būtų nugriautas buvęs vandens bokštas, Castle Acre kaimelyje, Jungtinėje Karalystėje. Buvo paverstas jaukiais namais, leidžiančiais mėgautis nepakartojamais supančios aplinkos vaizdais.


Tvarūs gaminiai

Marškiniai kalnams

Iš Australiškos merino vilnos pagaminti McNair marškiniai kuria naują drabužio kategoriją. Tai marškiniai, tačiau pakankamai šilti, atsparūs vėjui ir lietui, kad būtų dėvimi, kaip viršutinis drabužis rudenį ir pavasarį

McNair siekia pakeisti įsigalėjusią laisvalaikio aprangos estetiką, kurioje dažniausiai dominuoja sintetiniai audiniai ir ryškios spalvos, į labiau tradicinę, orientuotą į natūralumą ir klasikinę eleganciją. Šiems siekiams pritariame ir mes.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s