Likučių visuma / Megzta erdvė / Įgalinantis laikinumas / 153

Sveiki,

Besivaikščiodami prekybos centre atkreipkite dėmesį į tai, kaip lentynose išdėstyti produktai. Kad produktų ekspozicija yra tokia, kad skatintų mus pirkti, turbūt pajusime intuityviai. Šiek tiek rečiau susimąstome, jog dažnai produktai yra ten kur yra, nes jų gamintojas susimokėjo, kad būtų būtent toje vietoje. Kai kuriose lentynose produktai, tiesiog parsiduoda geriau. 

Naršydami internete irgi pripratome, kad Google rezultatus rodo ne tik pagal tai, kas geriausiai atitinka mūsų paiešką, bet į aukščiausias pozicijas iškelia tuos, kurie susimokėjo, jog būtų matomi būtent tose pozicijose.

Tyrimai rodo, kad daugiau nei 70% amerikiečių produktų paieškas pradeda nuo Amazon. Todėl nenuostabu,  išnaudodami šiuos duomenis, Amazon yra vieni pionierių ir per kelerius metus sukūrė savo didžiulį reklamos verslą. Kiti didieji el. prekybininkai, turintys didelius pirkėjų srautus, irgi planuoja panašias programas, įgalinančias reklamas savose svetainėse. 

Produktų išdėstymas ir kitos priemonės manipuliuojant jų pateikimu, siekiant patraukti pirkėjų dėmesiu, yra įprasta praktika. Daugelis šių priemonių į el prekyba atkeliavo iš įprastų parduotuvių, kuriose erdvė lentynose yra ribota, ir todėl vienokis ar kitokis pozicionavimas yra neišvengiamas.

Elektroninė prekyba, bent potencialiai, suteikia galimybes išeksponuoti produktus objektyviau ir draugiškiau pirkėjui. Internetas gali apjungti neribotą asortimentą su galimybe akimirksniu rasti būtent tai, ko norisi.

Mes stebime šias tendencijas ir mokomės iš jų. Nors daugelis žingsnių, kuriuos žengia didieji, nėra tieisiogiai pritaikomi Baltame Miške.  Paieškos, kaip efektyviausiai pateikti plačią įvairovę, yra kaip niekad aktualios ir mums.

Balto Miško Lapė


Šią savaitę žavimės

Megzta erdvė


Robi Agnes ir Flow susikooperavo ir sukurė kažką mielo. Bendradrabiavimo rezultatas – didelis, minkštas, leidžiantis būti pastebimai, bet jei norisi pasislėpti nuo viso pasaulio, megztinis. Su aukštu kaklu pagamintas iš 100% merino vilnos.


Kūrybiškumas

Skulptūrų karai

Prieš atsirandant ikoniškai Spirit of Extasy statulėlei, dabar puošiančiai kiekvieną Rolls Royce automobilį, buvo kita, vadinama The Wisper. Šią, specialiai sukurtą skulptūra, savo Rolls Royce puošė vienas pirmųjų Rolls Royce pirkėjų Lordas Montagu. Jo pėdomis pasiekė kiti Rolce Royce savininkai.

Norint suvaldyti šį kūrybinį chaosą, Rolls Royce teko sukurti savą versiją. (Kurios modeliu spekuliuojama, jog buvo to paties Lordo meilužė)


Skaitiniai

Rinkinys ieškantiems

Artėjant metų pabaigai, pats laikas metinėms apžvalgoms.

Welse įsikūręs the Do Lectures kas metai paruošia šimto rekomenduojamų knygų sąrašą. Surinktas, susisteminus kūrybiškos bendruomenės, besilankančios Do renginiuose, rekomendacijas. -Sąrašas apima įvairias kategorijas, nuo saviugdos, kūrybiškumo iki pinigų. Sąraše, kuriame yra tiek naujo leidimo, tiek senesnės knygos, sau kažką gali rasti daugelis. 


Vieta

Įgalinantis laikinumas

Japonijoje namai vidutiniškai nugriaunami po maždaug 30 metu nuo pastatymo. To priežasčių yra daug, nuo kultūrinių iki ekonominių.

Neplanuota ir labai įdomi šio laikinumo pasėkme yra ta, kad Japonijoje rasime, kaip niekad daug radikalios architektūros namų. Stulbinančių tiek netikėtais sprendimais, tiek tradicinių architektūrinių elementų netipinių panaudojimu. Net kai planų praktiškumas kelia abejonių, tokie namai skatina susimąstyti, apie mums įprastas normas ir jų poveikį formuojant mūsų kasdienybę.

Toks yra ir šis namas Osakoje, kuriame tradicinė struktūra buvo išdistliuota į esminius elementus. Pavyzdžiui pirmo aušto centre išliko vidinis kiemas (Tsubo-niwa), tačiau šiame name jis tarnauja ir kaip vonios kambarys. 


Tvarūs gaminiai

Likučių visuma

Indijoje moterys nuo senų laikų iš senų sarių ir kitų audinių atliekų siuva pledus, pagalves ir kitus namų apyvokos ir puošybos reikmenis. Šis, gilias tradicijas Indijoje ir Bangaldese turintis, amatas yra vadinamas kantha

Naudojant 100% organišką medvilnę ir užtikrinant orias darbo sąlygas, Anchal projektas šiam tradiciniam amatui suteikia modernią interpretaciją.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s