Gilėjantis artumas / Kasdieniam žaidimam / Norvegijos kodai / 145

Sveiki,

“Labai jums ačiū už operatyvumą, dovanėlė pasiekė laiku. Taip pat dėkoju už tokį gražų ir kvepiantį įpakavimą!
Gražaus savaitgalio.“

Geras aptarnavimas gali pasireikšti įvairiomis formomis. Tačiau sulaukus iš pirkėjų tokių laiškų, žinome, kad kažką padarėme gerai.

Didžiuojamės, kai pavyskta rasti būdus, kaip viršyti lūkesčius. Tai nėra lengva. Dažniausiai, kad klientas sulauktų tokio aptarnavimo, kuris pats iš savęs taptų malonia staigmena, tenka sulaužyti savą rutiną ir negailint pastangų rasti sprendimus iš susidariusių situacijų.

Aukščiau matoma žinutė, tai rezultatas įsiklausymo ir pastangų, jog siuntinys pasiektų jau kitą dieną, o ne už kelių dienų, kaip įprasta. Tačiau, nestandartinėms pastangoms ribų nėra. Esame pristatę pirkinius ir tą pačią dieną, išsiuntę gaminius be apmokėjimo, ir žengę daugybę kitų, sunkiai su verslo logika suderinamų žingsnių.

Kodėl?

Turbūt esminė priežastis – tiesiog kitaip negalime. Elgiamės taip, kad patiems tai teiktų džaugsmą. Stengiamės, kad pirkimas Baltame Miške kiekvienam pirkėjui paliktų pačias teigiamiausias emocijas. Šio tikslo toli gražu ne visada pavyksta pasiekti, tačiau nuo to nei pastangų nei entuziazmo mums nemažėja.

Kita priežastis skatinanti peržengti ribas, siekiant pirkėjų pasitenkinimo, yra ta, kad tokiame mažame versle, kaip Baltas Miškas viskas yra asmeniška. Prekiaujame daiktais, kurie mums nuoširdžiai patinka, asmeniškai patiriame pirkėjų emocijas ir galiausiai, jei pavyksta, ir sugebame maloniai nustebinti, sulaukiame teigiamo grįžtamojo ryšio. Tai yra mūsų mažas, jaukus pasaulis, kurį stengiamės puoselėti kaip gebėdami geriau. 

Balto Miško Lapė


Šią savaitę žavimės

Kasdieniam žaidimam

Viskas prasidėjo nuo grafinio kūrinio sukurto iš politileninių krepšelių. Šiandien šio koliažo rezultatą dabar galite rasti ant tvariai, iš draugiškų aplinkai audinių pagamintų, House of play max bliuzelių ir šalikėlių.

House of maxplay pasaulėžiūra atsiskleidžia visuose gamybos etapuose, tame tarpe ir išraiškinguose gaminių pavadinimuose. Nuotraukoje matoma palaidinė vadinasi Feeling good in own skin.


Kūrybiškumas

Apribojimų įgalinti

Garsios dizaino studijos Kapitza sukurta geometrinė spalvojimo knyga suteikia pakankamai apribojimų, kad nebūtų baisu pradėti, bet tuo pačiu palieka užtektinai erdvės sukurti autentišką savą meną.


Skaitiniai

Norvegijos kodai

Ragnarok ir kiti Norvegų mitai įpinti senoviniuose megztinių raštuose tarytum QR kodas.  Natūralūs mėlyni dažai iš moliuskų, išskirtinai atspari Norvegiška vilna – tokiom ir panašiom temom savo gyvenimą dedikavo tekstilės ekspertė Annemor Sundbø. Ji mezginius analizuoja tarytum detektyvė ir atranda naujai, senai pamirštas tradicijas. Štai kaip pavyzdžiui veikia moliuskų dažai:

Iš pradžių prispaustas moliuskas ant verpalų palieka geltoną dėmę. Palikus verpalus 15 minučių apšviestus saulės šviesos, spalva pasikeičia į levandų, ir tik išmirkius verpalus amoniake spalva tampa mėlyna.


Vieta

Gilėjantis artumas

Nuo 1850 suintensyvėjus emigracijai iš Ispanijos ir Italijos, Buenos Aires išsivystė nauja namo forma. Kadangi be kitų savybių, šie namai pasižymėjo ilga forma, jie tapo žinomi kaip Casa Chorizo (chorizo – Ispanijoje populiari dešra). 

Šie namai pasižymėjo specifiška forma, vietoj vidinio koridoriaus judėjimas vyko kiemeliu, visi kambariai sujungti durimis. Kambarių paskirtis buvo griežtai hierarchiška, ir todėl tik artmiausi svečiai pasiekdavo namo gale esančius šeimos kambarius, visi kiti buvo apriboti arčiau įėjimo esančiomis erdvėmis.  

Be to daug dėmesio buvo skiriama ventiliacijai, 4 metrų aukščio lubos gelbėjo vasaros karščių metu, speciali pogrindinė ventiliacija ir langai, sukūrė nepertraukiamą vėdinimą. Patrauklių savybių dėka Casa Choriso vėl įgauna populiarumą. 

Šis namas vadinams Casa Martinez yra moderni Casa Chorizo interpretacija, išlaikanti dvasią, bet pritaikyta šiandienos realijoms.


Tvarūs gaminiai

Be poilsio

Kane, tai batai specialiai sukurti aktyviai reabilitacijai po sporto. Crocs primenantys batai yra pagaminti Brazilijoje iš specialios cukranendrių putos, ir suformuoti taip, kad dėvint stimuliuotų pėdos atsigavimą. 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s