Derlingi apatiniai / Siuvėjų Uber / Beveik drabužis / 151

Sveiki,

Kiekvienais metais per Black Friday susiduriame su galvos skausmu – daryti ar ne!?

Sveriame argumentus.

Viena vertus, kadangi prekiaujame įvairių gamintojų produktais, dėl dalyvavimo tokiose nuolaidų fiestose, kaip Black Friday, bent iš dalies esame priklausomi nuo jų pasirinkimų.

Antra, kol nebus geresnių perdirbimo sprendimų ar tikrai veikiančios užsakomosios gamybos, ir kol mados tendencijos nuolat vilnis į priekį, poreikis išpardavimams ir susijusioms nuolaidoms išliks.

Trečia, Black Friday veikia. Black Friday metu pirkėjai įsigyja ženkliai daugiau (Anglijoje pavyzdžui šiemet rekordiniai metai). Tai įrodo, kad pirkėjams ši diena naudinga, ir mes, kaip verslas turime į tai reaguoti ir daryti ekonomiškai pagrįstus sprendimus.

Tokie argumentai už dalyvavimą Black Friday.

Tačiau yra ir kiti, vis daugiau mums reikšmės įgaunantys, argumentai.

Šiemet Black Friday nuolaidas Baltame Miške vis dar rasite. Tačiau žiūrėdami į ateitį norėtume atrasti būdą, kaip dalyvauti Black Friday, kuris geriau atspindėtų mūsų įstikinimus, susijusius su prasmingesniu vartojimu ir tvarumu. Įdomių ir įkvepiančių pavyzdžių jau netrūksta. 

Džinsų gamintojas Hiut Denim vienai dienai vietoj savo online parduotuvės rodo tiesiogines transliacijas iš įvairių šiūkšlių surinkimo punktų, atkreipiant dėmesį į masiškus kiekius išmetamų daiktų. Kiti, pavyzdžiui Kotn, dalyvauja Black Friday, bet šios dienos pelną skiria labdarai. Kotn atveju, surinktomis lėšomis pastatys penkias mokyklas Egipte.

Šveicarų Freitag incijuoja savą “Anti-Black friday“ kampaniją ir siūlo vietoj to, kad pirkti naują gaminį, Tinder principu, apsikeisti turimą Freitag krepšį su kitais.

Ilgainiui savą kelią, kuris subalansuos mūsų tvarios prekybos siekius su verslo realijomis, rasime ir mes. O iki tol, kviečiame kartu dalyvauti paieškose, tad nenustebkite susidūrę su mūsų eksperimentais.

Balto Miško Lapė


Šią savaitę žavimės

Beveik drabužis

Mezgės dvipusiai šalikai užima tarpinę vietą tarp įprasto šaliko ir pilnaverčio drabužio.

Masyvūs, stori, iš  kokybiškų akrilo ir vilnos siūlų numegzt šalikai, net šaltesniu oru padarys ženklų poveikį suteikiant šilumą. Šalikai yra dvipusiai, paliekantys daugiau erdvės stilistiniams pasirinkimams. 

Mums taip pat patinka pastarosiose kolekcijose matomi Mezgės eksperimentai, naudojant savo logo kaip dizaino elementą.


Kūrybiškumas

Braižo ištakos

Visi mes, kurie rašome, turime savą braižą. Savo unikalų stilių žinoma turi ir žymus rašytojai. Šis įdomus straipsnis apžvelgia Stylometry būdu atliktus tyrimus, analizuojančius žymių rašytojų šeimų rašymo stilius. Pavyzdžiui, Bronte seserų stiliai yra labai artimi ir tai nestebina žinant, kad jos dažnai dirbo kartu.

Daug labiau stebina Frankenstein autorės Mary Shelley, tiesiog mistinis stiliaus panašumas su jos motinos, kuri mirė, kai Mary Shelley buvo vos dešimt dienų. Klausimui ar kūrybiniai gebėjimai yra įgimti ar išlaisvinti, atsakymo dar nėra. Ir panašu, kad daugiau aiškumo neatneša ir naujausi tyrimai.


Skaitiniai

Siuvėjų Uber

Dažnai turime drabužius, kurie beveik tinka, bet reikalauja mažų pakeitimų, kad tikrai jais mėgautis. Lygiai taip pat dažnai mėgiami drabužiai įplyšta.

Nors pasistengus turbūt visi rastume, kur juos pataisyti, dažniausiai tam pritrūksta laiko ir energijos. Sojo app, tai siuvėjų Uber’is – kurjeris atvažiuos su dviračiu paimti jūsų drabužio, nuveš jį siuvėjui ir grąžins pataisytą.

Paskaitykite, kadėl Sojo koncepcija yra skirta tiems, kurie nėra taisę savo drabužių, ir kaip taisoma yra viskas, net vestuvinės suknelės.

P.S. Ar pastebėjote naujienlaiškio apačioje esančią žinutę? Jau kuris laikas smulkius pataisymus galite užsisakyti ir Baltame Miške.


Vieta

Žmogiški konteineriai

Šie antri namai ir darbo erdvė Poznanėje buvo įrengti dviejuose jūriniuose konteineriuose. Konteineriai architektūroje naudojami jau gan seniai, bet dažniausiai tai iškart neigiamai atsispindi interjere. Šie namai maloni išimtis. Parko žalumoje stovintis namas, nesijaučia kaip metalinė dėžė, o labiau kaip jauki erdvė organiškai pritampanti gamtoje.


Tvarūs gaminiai

Derlingi apatiniai

Apatiniai, kurie biodegraduojasi greičiau, nei avokado kauliukas. Pagaminti iš organiškos Peru išaugintos pima medvilnės, KENT apatiniai “ištirpsta“ dirvožemyje per 90 dienų

Viena svarbiausių KENT inovacijų įgalinančių 100% degradaciją yra bio-elastanas. Augaliniu pagrindu sukurtas ekologiškas elastanas, kuris pakeičia tradiciškai naudojamus sintetinius elastanus, kuriems pilnai biodegraduotusi prireikia bent 200 metų. 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s