Beveik niekas / Puošnios galvos / Džinsinis penkmetis / 150

Sveiki,

Išrinkti gerą dovaną nėra lengva, tačiau e-komercijai išauginus pasirinkimą, ši užduotis tapo dar sunkesnė. Šokuodami nuo vieno puslapio iki kito, nuo vienos aplikacijos iki kitos, turime galimybę rinktis iš praktiškai neišsemiamo asortimento. 

Vienu iš atsakų į šią neaprėpiamą įvairovę tapo įvairaus pobūdžio prekių gidai. Ypač artėjant šventiniam periodui esame bombarduojami “100 geriausių dovanų jai“, “45 geriausios dovanos vaikams“ ir panašiais sąrašais. Nepaisant rutininio formato ir dažnai neįkvepiančio panašių gidų turinio, jie išlieka populiarūs, nes suteikia bent šiokias tokias gaires ir idėjų, ką rinktis.

Dovanų gidų galime rasti visiems skoniams, nuo geriausių veganiškų dovanų (tarp kurių rasite ir pavyzdžiui tofu sūrio spaudyklę), iki septyniasdešimties geriausių dovanų šunų šeimininkams ir daugiau. Ribų nėra!

Savo šventinį dovanų gidą, galiausiai paruošime ir mes. Tačiau jis neišvengiamai bus truputį kitoks. Nors esame įpratinti prie nelimituoto asortimento, tai, kuo prekiaujame mes, yra ribota. Taip mūsų parduodami gaminiai nėra vienetiniai, bet jų tiražai yra pankamai maži, tad populiarių daiktų dažnai tenka paieškoti. Šventiniu metu šis ribotumas yra tam tikra rizika – gali būti, kad ieškant norimo gaminio paskutinę minutę jo tiesiog nebus.  Tačiau ir galimybė, nes rečiau sutinkama prekė yra truputį labiau išskirtinesnė, nei masinis gaminys.

Ir kalbant apie ribotus kiekius, jei turite galvoje gaminį kurį manote, kad norėsite kažkam padovanoti, tačiau nenorite pirkti jau dabar, kviečiame jį nemokamai rezervuoti. Jei matysime, kad kiekiai tampa ypač maži, informuosime. 

Balto Miško Lapė


Šią savaitę žavimės

Svajonių planai

Pavadintos Darbo knygomis, iš tiesų šioms knygoms labiau tiktų “Gyvenimo knygų” pavadinimas. Trijų knygų rinkinys aprėpia daugiau nei darbą.

Knygos sukurtos būti instrumentu (prie jų net yra pridėta instrukcija, kaip naudotis) padėsiančiu jums siekti ne tik artimiausių savaičių ar šių metų tikslų, bet ir konstruktyviai planuoti trims, penkiems metams į priekį.


Kūrybiškumas

Savom rankom

Dizainerė, turėjusi savo mados prekės ženklą, nusprendė jį uždaryti ir vietoj to leisti gaminius pasisiūti patiems pirkėjams.

The Modern Sewer rasite siūlomos kolekcijos lekalus, mokomąją mežiagą tame tarpe ir online seminarus.

Iš vienos pusės The Modern Sewer veikla yra senamadiška. Dar visai neseniai daugelio drabužiai buvo pasiūti namuose.  Bet iš kitos pusės The Modern Sewer sufleruoja ateitį, kai gamyba bus tvaresnė, decentralizuota ir lokalizuota, suteikianti galimybes neribotai personalizacijai.


Skaitiniai

Puošnios galvos

Jei kadais kepurės buvo kasdienės aprangos dalis, tai šiandien apie galvos apdangalus susimąstome tik kai karšta ar šalta. Tačiau selfių laikais netikėtai kepurės įgavo naują gyvybę.

Ruslan Baginskiy yra vienas žymiausių šiuolaikinių kepurių prekių ženklų pasaulyje. Ukrainoje kuriamos, įžymybių pamėgtos Ruslan Baginskyi kepurės yra paduodamos daugiau nei dvidešimtyje šalių, o neseniai jas atrado K-pop super žvaigždės BTS. Kai vienas iš atlikėjų, vadinamas tiesiog V, pasirodė su šia kepure, prekės ženklas patyrė “V effektą“, didelį antplūdį pirkėjų ieškančių butent šios, dviem grandinėlėm papuoštos kepurės. 


Vieta

Beveik niekas

Šis Slovakų architektų sukurtas butas atitinka jų braižą – paimti seną, tradicinio plano butą ir paversti stimuliuojančia erdve. Dažniausiai jiems tai pavyksta, dėka absoliučios koncentracijos į tai,  kas svarbu ir atsisakymo viso kito.

Kaip sako architektai – namuose reikia labai mažai, vos truputį daugiau nei nieko. Išgryninimų keliu, šis nedidelis butas ne tik įgavo išskirtinį charakterį, tačiau ir tapo visuma viršijančia atskirų dalių sumą.


Tvarūs gaminiai

Džinsinis penkmetis

Penki metai. Tokia garantija suteikiama Airijoje pagamintiems Nativedžinsams. Šie, tik pagal užsakymą gaminami džinsai, pagaminti pagal klasikinius džinsų konstrukcijos metodus, ( pvz., kad atitiktų gamintojų standartą, kai kurios siūlės yra siuvamos 1940 gamybos mašina).

 Native nodojant organiškus audinius gamina tik natūralius džinsus, kurie neturi jokio cheminio apdirbimo. “Cradle to Cradle” principu dirbantis Native siekia, kad džinsai būtų biodegraduojami.

Beje, paskaitykite gamintojų dėmesį detalėm atspindinčius džinsų aprašymus


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s